O autorze

Witaj. Na imię mam Marcin i w Metina gram już od dłuższego czasu. Nigdy nie miałem mega silnej postaci, jednak osiągnąłem w grze na tyle wiele, że mogę z czystym sumieniem udzielać porad i dzielić się własnym doświadczeniem z innymi :)

Początki

Grę rozpocząłem wraz z otwarciem nowego serwera, nr 5, Astral. Gram na nim do teraz, nadal na swojej pierwszej postaci. Na około 45lvl założyłem pierwszą gildię: 20xAcodinGO. Było to we wrześniu 2008r. Poznałem naprawdę wielu świetnych ludzi i razem bawiliśmy się, poznając grę. Z perspektywy czasu czuję lekkie zażenowanie wspominając ten okres, gdyż nie znałem nikogo, kto by mi wytłumaczył o co w grze chodzi, i wielu podstaw nie znałem (np. do około 40lvl nie wiedziałem, jak się dzieli przedmioty na osobne kupki ;) ).

W wyniku trudnej sytuacji w realu, a częściowo również w grze, pierwszą gildię rozwiązałem w styczniu 2009r. 


Acodin

Prawie od razu powstała nowa gildia, która dla skrócenia nazwy ochrzczona została jako Acodin. Istnieje do dziś. Jak każda gildia, miała wzloty i upadki. Maksymalne osiągnięte w rankingu miejsce to zaledwie 12, jednak jesteśmy zapewne gildią z największą ilością rozegranych wojen. Nigdy nie byliśmy najlepsi, jednak od początku stawiałem na dobre relacje z innymi, uczciwość i kulturę. Wydaje mi się, że gildia taka właśnie jest. Wstydzić się z pewnością nie mam za co :)

Dziza

Od mniej więcej lutego 2010r. gram bez kupowania Smoczych Monet. Tak, da się, wbiłem nawet 89lvl jakiś czas temu. Jedną z idei przyświecających mi przy tworzeniu tego bloga jest właśnie pokazanie, że da się dobrze bawić bez wydawania realnej kasy na tę grę. Wystarczy grać troszkę bardziej efektywnie.

Mam nadzieję, że moje poradniki i innego rodzaju wypociny przydadzą Ci się i że docenisz moją pracę, zostawiając choć drobny komentarz w którymś z tekstów :)

Kontakt

mail: torment@go2.pl
gg: 3781937

pozdrawiam
Marcin 'Dziza'