wtorek, 12 lipca 2011

Resp metinów morderstwa 70lvl

Metin Morderstwa
Na początek wstawimy ładny obrazek metina, żeby było wiadomo, co będziemy starali się w dzisiejszym poradniku skutecznie znaleźć i rozwalić ;)

Generalnie najlepszym sposobem na zarobek jest ubijanie metinów morderstwa w wieży demonów - zainteresowanych odsyłam do poradników o dropku 75lvl na mapki, oraz o tym jak odlurować spot na mapkach. Szukanie metinów na ognistej ziemi jest o tyle gorszym rozwiązaniem, że można ich czasem po prostu nie znaleźć. Na każdym CH pojawiają się w 4 miejscach.

Plusem za to jest fakt, że nie trzeba aż tyle czasu, żeby zrobić całe dt, potem odlurować spot itd. Nie ma także problemu, jeśli masz słaby net - po wylogowaniu zalogujesz się z powrotem koło metina, a nie pod wieżą demonów. Można też odjeżdżać od metina bez obawy, że wróci się z całym spotem nieumarłych na głowie. Podsumowując, są plusy, są minusy ;)

Mapa respu metinów 70lvl


Tak wygląda mapka respu ogólnie. 4 miejsca respu metinów na każdym CH, plus ognisty król respi się w okolicach spotu najbardziej na lewo, przy teleporterze.

Spot #1
Najwyższe kółeczko spośród tych na ogólnej mapce respówSpot #2
Środkowe kółeczko spośród tych na ogólnej mapce respów. Metiny spadają w górnej lub środkowej części tego obszaru, na dole chyba wcale, nie spotkałem się z tym jeszcze. Bardzo rzadko można je znaleźć na drodze po prawej, za górką.
Spot #3
Najniższe kółeczko spośród tych na ogólnej mapce respów. Tutaj mało biłem osobiście, nie chciało mi się nigdy aż tak daleko jeździć, zazwyczaj ograniczałem się do spotów 1, 2 i 4 ;)
Spot #4
Kółeczko najbardziej na lewo spośród tych na ogólnej mapce respów. W tej okolicy, na środku lub poniżej szarego placu, pojawia się także ognisty król - łatwo go można znaleźć po obstawie złożonej z ognistych duszków, które tutaj nie występują.Niestety screenshota z królem nie zrobiłem, nie chciało mi się czekać na godzinę jego respu. Jednak możesz mi wierzyć na słowo, że da się go w tej okolicy znaleźć.


Lvl postaci a drop

Poniżej 70lvl nie opłaca się moim zdaniem robić dropka na metiny morderstwa, ponieważ misja u biologa na 70lvl jest zbyt ważna. Optymalny lvl to 75. Na 78-79 nadal jest jeszcze zadowalający drop. Zmiana następuje przy wbiciu 80lvl, kiedy to zdarzają się już puste metiny, nawet z rękawicą dropu. Na 81lvl da się teoretycznie dropnąć kamień duchowy, mi się udało, ale więcej jest pustych metinów niż takich, z których jest drop - rękawica złodzieja nie wiele tutaj pomoże.

Tylko na ognistej ziemi dropią z metinów KD - kamienie duszy. W dt kamyki nie wypadają ;)

5 komentarzy:

 1. no ładny poradnik a z buffem 30%
  506 defa aura m6 13k hp z hitami po 1.1k bez kryta dał bym rade go ubic z uciekaniem no oczywiscie cos na spowo zeby spot mi sie nierespił;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że z uciekaniem to bez większych problemów. Ja, po kradzieży eq z konta, jeździłem na metki morderstwa z bojowym +4 i w boga +4. Da się ;). Trochę to trwa, trzeba respy wybijać, ale da się ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydało się, duzo informacji, których nie ma na wiki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziekuje na 50 lvl tez dobry drop pozdrowienia TTSZ Andros

  OdpowiedzUsuń