środa, 29 czerwca 2011

Jak odlurować spot na mapkach w dt

Dobrze, mamy już dropka na dt. Powiedzmy, że to wojownik body 75lvl z dobrym eq. Jesteśmy już nad kowalem, kończymy ubijać ostatniego metina 65lvl. Pora na odlurowanie wszystkich demonów od metina morderstwa, aby w spokoju dropić kamienie duchowe.

Jak to zrobić, pokaże Ci bardzo ładnie te oto filmiki - pierwszy prezentujący mentala, drugi dla osoby z niską (w miarę) obroną:Trafiłem na pierwszy z tych filmów, gdy sam szukałem informacji o tym, w jaki sposób efektywnie odlurowuje się spot na mapkach. Nie pamiętałem potem jaki był jego tytuł, ale jeden z komentarzy do tematu o tworzeniu dropka na dt zmotywował mnie, żeby znów go poszukać.

W ramach aktualizacji tematu dodaję jeszcze jeden, bardzo fajny filmik, na który wcześniej niejstety nie natrafiłem. Oto on:Podstawy:

  • Demonów się nie zabija, ponieważ odradzają się one potem w okolicach metina. Chcemy zaś doprowadzić do sytuacji, kiedy to wszystkie moby znajdują się na górze sali, jak najdalej od miejsca, w którym pojawia się metin morderstwa. 
  • Zakładamy możliwie najsłabszą broń, aby nic nie zabić. Optymalnie na 1/5 lvl +0. Ściągamy ekwipunek na zatrucie i na niumarłych.
  • Im więcej obrony, tym lepiej. Biegamy z bufem błogosławieństwo, zaś bufka na krytyka możemy sobie spokojnie darować. Nie chcemy w końcu nic zabić. 

W celu zwiększenia obrony możemy używać:

Woda Sam-Bo - +70 obronyBiała Rosa - +40-200 obronyPieczęć Dzika - +75 obrony
Cofający się spot


Popularny problem. Nawet ładnie odlurowany spot potrafi się cofnąć na początkowe pozycje. Zwierz poruszył w filmiku ten problem, ale warto o nim wspomnieć dodatkowo. Aby spot się nie cofnął, po odlurowaniu go pod ścianę należy dednąć, wstać, pobić chwilkę demony i dednąć; i tak do skutku. Chcemy osiągnąć efekt w postaci dużej ilości mobów ulokowanych poza ścianą wieży. Im więcej potworów wyleci poza komnatę, tym mniejsza szansa na cofnięcie się spotu. Pamiętaj jednak, żeby nie zabijać mobów, ponieważ nawet ubicie jednego poskutkuje zrespieniem się całej grupki. Pomocne mogą okazać się pelerynki męstwa.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza