środa, 20 kwietnia 2011

Najbliższe zmiany w grze & Event Wielkanocny

Ciąg dalszy przygotowywanych zmian:

3. [Poprawka] Problem z misją "Ogień i Lód".U niektórych graczy może występować błąd, który powoduje wyświetlanie się okienka z informacją o ww. misji za każdym razem, gdy zostanie zmieniona mapa/nastąpi przelogowanie postaci. Po aktualizacji problem nie powinien już występować.
4. [Zmiana] Amulet Boga Smoków ().Przedmiot Amulet Boga Smoków (umożliwia szybsze dostanie się pod wejście do Groty Wygnańców) będzie można przekazywać między postaciami.

5. [Nowość] Event Wielkanocny.Szczegółowe informacje na temat Eventu Wielkanocnego pojawią się jeszcze przed planowaną konserwacją.
6. [Poprawka] Pierścień Doświadczenia ().Pierścień Doświadczenia, który można zdobyć w grze (nie ItemShop) znowu działa prawidłowo (dodaje bonus +50% PD).

Wprowadzenie wszystkich zapowiedzianych wyżej zmian zostało zaplanowane na czwartek, po godz. 10.00


Oraz drugi news, tyczący się eventu wielkanocnego:

Drodzy Gracze,

zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, dzisiaj zostaną opublikowane informacje o zaplanowanych atrakcjach przewidzianych na okres Wielkanocny. Całe wydarzenie zostało podzielone na kilka dni, rozpiska poniżej.

Czwartek (21.04.2011)Na wszystkich serwerach pojawi się nowy NPC - Zając wielkanocny.Piątek (22.04.2011)Ze wszystkich mobów zaczną wypadać Jajka wielkanocne.Sobota (23.04.2011)
Na wszystkich serwerach pojawią się wyjątkowe Wielkanocne Kamienie Metin.


Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych: dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności, smacznego jajka i mokrego dyngusa oraz samych sukcesów.


źródło: oficjalne forum Metin2.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza