wtorek, 12 kwietnia 2011

Najbliższe zmiany w grze - oficjalny news

Najbliższe zmiany w grze
Drodzy Gracze,

uprzejmie informujemy, że już niedługo na polskich serwerach gry Metin2 grze pojawi się kilka ciekawych zmian. Większość z nich zostało zaczerpniętych właśnie od Was - graczy. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają.

1. [Poprawka] Problem z zabugowanymi Yang.
Co prawda maksymalna ilość Yang, która może zostać podana w okienku handlu/znajdować się na postaci nie została zmieniona, jednak udało się znaleźć rozwiązanie: problem z "zabugowanymi Yang" nie powinien już występować. Więcej informacji na temat tego problemu można znaleźć tutaj.

WAŻNE: maksymalna ilość Yang na postaci to nadal 2kkk - jeżeli ktoś przekroczy tę granicę, to "nadwyżka" Yang zniknie bezpowrotnie (nie będzie możliwości odzyskania Yang utraconych w ten sposób).

2. [Nowość] Prywatny sklep ().
Gracze narzekali na osoby, które mimo wystawienia prywatnego sklepu, zapominały o odwołaniu krążącego dookoła nich konia. Po wprowadzeniu aktualizacji, problem ten zniknie: wystawienie prywatnego sklepu będzie skutkowało automatycznym odwołaniem konia. Mamy nadzieję, że zmniejszy to (chociaż w małym stopniu) problem lagów w miastach.To nie wszystkie zmiany/nowości, które zostały dla Was przygotowane. Informacje o kolejnych aktualizacjach już wkrótce, zachęcamy do regularnego śledzenia forum.

Życzymy miłej gry,
Zespół Metin2.


źródło: oficjalne forum Metin2.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza