sobota, 9 kwietnia 2011

Nowy blog o Metin2No cóż, postanowiłem założyć kolejnego bloga zaśmiecającego nasz Internet. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Notkę muszę jakąś napisać, chociażby testową, więc przynajmniej trochę opowiem o moich motywacjach i aspiracjach ;)

Przeglądałem net w poszukiwaniu ciekawych blogów o Metinie. Trochę tego jest w polskiej sieci, jednak zazwyczaj reprezentują poziom żenujący. Jako że gram już dość długo, bo od początku serwera Astral (koniec sierpnia 2008), będę miał o czym smęcić. I, być może, jeśli za szybko mi się nie znudzi, blog się rozrośnie i komuś się przydadzą informacje na nim zamieszczone.

O czym planuję pisać? Na pewno nie będę kopiować spisów itemków, misji i innych treści, które bardzo łatwo znaleźć na innych stronach. Postaram się skoncentrować na dwóch rzeczach:

1. poradniki, czego zapewne będzie mniej, ponieważ ich pisanie jest czasochłonne;
2. newsy, czego może być więcej

Pod postacią newsów rozumiem informacje o tym, co się na naszym pięknym Astralu dzieje, kiedy jakiś event się przydarzy, lub co moja kochana gildia (pozdrawiam Acodin ;) ) wymyśliła.

Takie są plany, zobaczymy co z nich wyjdzie. Grafiki jak na razie brak, ale ktoś ma się tym zająć niedługo. Liczę na jakieś komentarze od czasu do czasu, żebym mógł stwierdzić, jakie są oczekiwania czytelników - i wychodzić im na przeciw ;)

pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza