czwartek, 5 maja 2011

Zmiana haseł dostępowych do kont - oficjalny news.

Ważne - zmiana haseł dostępowych do kont.

W związku ze zwiększonym zaangażowaniem zespołu Metin2PL oraz GF w walkę z procederem handlu yangami, yangsellerzy w poszukiwaniu nowych sposobów na zdobywanie yang sięgnęli do niestosowanych do tej pory na Metin2PL metod. Coraz częściej natrafiamy na chińskie expboty rozwijane na kontach aktywnych graczy (na serwerach innych niż ten na którym gracz posiada główną postać).
Problem ten dotyczy graczy, na których konta logował się ktoś kto próbował eksperymentować z pseudohackami, które w zamiarze miały wspomagać grę ale jedyną ich rolą było tak naprawdę tylko przesłanie loginu i hasła konta gracza do bazy danych yangsellera zajmującego się zdobywaniem yang z działalności botów.
W związku z tym, zachęcamy wszystkich tych, którzy próbowali (kiedyś, w przeszłości) eksperymentować z nielegalnym oprogramowaniem, logowali się do gry na ogólnodostępowych komputerach (np w szkole) czy udostępniali parametry dostępowe do konta osobom trzecim (które same mogły pokusić się o próby skorzystania z nielegalnego oprogramowania) do natychmiastowej zmiany haseł oraz do zalogowania się na każdy dostępny serwer w celu upewnienia się, że nie znajdują się na nich jakieś nowe/nieznane postacie.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że konta graczy na których rozwijane są chińskie farmboty banowane są tak, jak banowane są boty (bez taryfy ulgowej).


Zespół Metin2PL

źródło: oficjalne forum Metin2.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza