czwartek, 6 października 2011

[DC] Serwer testowy - Piekielne Katakumby

Drodzy Gracze,

z przyjemnością informujemy, że już teraz można zarejestrować się na serwerze testowym, na którym będzie można na własnej skórze przekonać się o potędze potworów z Piekielnych Katakumb

1. Gdzie mogę się zarejestrować?
Wystarczy wejść na tę stronę: http://beta.metin2.com/Rejestracja jest możliwa od dzisiaj (06.10.2011), godziny 16:00.Rejestracja zostanie zamknięta w dniu 10.10.2011 o godzinie 12:00 lub po osiągnięciu 4000 rejestracji.

2. Tworzenie postaci
Podczas rejestracji konta możesz wybrać swoją ulubioną klasę postaci: Wojownik, Ninja, Sura lub Szaman.

Na każdym zarejestrowanym koncie pojawią się dwie postacie (poziom 80) z niezbędnym ekwipunkiem i rozwiniętymi umiejętnościami.

Postacie na kontach będą tworzone podczas prac konserwacyjnych, które będą odbywały się o godzinie 07:00 i 17:00. Jeżeli zarejestrujesz konto i nie będzie na nim żadnych postaci, po prostu poczekaj do najbliższych prac konserwacyjnych na serwerze testowym.

3. Jakie mapy będą dostępne na serwerze testowym?
Świątynia Hwang, Wieża Demonów, Piekielne Katakumby.

4. Jaki język obowiązuje na serwerze testowym?
Cały interfejs (np.: misje, nazwy przedmiotów) będzie w języku angielskim. Oczywiście w grze będzie można rozmawiać po polsku. Mimo tego, że jest to serwer międzynarodowy, prosimy aby zachowywać się tam kulturalnie - w przeciwnym przypadku może okazać się, że na konto/postać zostanie nałożona blokada.

Kilka informacji o Piekielnych Katakumbach:
1.Aby wejść do Katakumb, Twoja postać musi ukończyć (jeden raz) całą Wieżę Demonów.

2. Aby wejść na 3. poziom Piekielnych Katakumb, potrzebny jest specjalny przedmiot, który będzie sprzedawany przez NPC. NPC będzie dostępny przy wejściu do Katakumb.

Serwer testowy zostanie otwarty w piątek (07.10.2011) o godzinie 13:00.

źródło: oficjalne forum Metin2

3 komentarze: