piątek, 30 marca 2012

Wielkanoc w Metin2


Jest już zapowiedź tego, co spotka nas w czasie świąt Wielkanocy w tym roku. Event zapowiada się o wiele lepiej niż rok temu. Ale do rzeczy.

Przede wszystkim ze wszystkich mobków będą leciały jajka wielkanocne, które będzie można wymienić u specjalnego NPC na nagrody. Od 5 kwietnia Królik Wielkanocny pojawi się w M1 każdego królestwa. Jak wygląda możecie zobaczyć na obrazku powyżej. Nagrody niestety są raczej daremne.

Bardziej obiecujący jest fakt, że we wszystkich lokacjach będzie można natknąć się na metin wielkanocny. Jest to wielkie jajko, z którego podczas bicia respią się dość trudne moby. Z metinów 85-90 respią się nawet najtrudniejsze moby z Groty Wygnańców.

Z metinów wielkanocnych może wypaść magiczne jajo:
Nie jest jeszcze powiedziane konkretnie co może z niego wylecieć, jednak otwierać je można aż 3 razy, w odstępach 30 minut. Analogia do prezentów noworocznych jest dobrze widoczna. Jeśli podejrzenia są trafne być może bicie metinów wielkanocnych będzie sposobem na zdobycie darmowych wzmocnień oraz  zaczarowań przedmiotu. Oby...

źródło: liquiron.com
Na koniec dodam ss z eventu z zeszłego roku aby pokazać, że metiny wielkanocne respią się naprawdę wszędzie. Poziom spadającego metina również jest losowy (w Krainie Gigantów spadały metiny zarówno 20 jak i 80lvl).


4 komentarze:

 1. Według mnie to bardzo fajny pomysł z tymi magicznymi jajcami :D Według mnie to przyciąga więcej graczy gdyż mają możliwość np samodzielnego bonowania, niż wydawania kasy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie też fajnie to robią. Dają możliwość bonowania itemków, ale kosztem sporego ganiania za metinami. Jest to pewne zadośćuczynienie za to, że podwyższona została cena smoczych monet.

   Usuń
 2. A od kiedy do kiedy będą dropic szkaty blasku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oficjalne informacje są tylko odnośnie dropu jajek wielkanocnych, o szkatułkach blasku nie było mowy. Przynajmniej na razie.

   Usuń